درباره تکسا

شرکت تکسا

شرکت ایتالیایی تکسا (Texa) زیر مجموعه شرکت معروف و قدیمی پاوارینی (Pavarini S.p.A.) می باشد.

شرکت تِکسا (Texa) دارای تخصص و تجربه طولانی در طراحی و تولید سیستم های خنک کننده تابلوهای برق صنعتی و همچنین تولید کننده چیلرهای صنعتی برای استفاده در کارخانجات صنعتی می باشد. این شرکت در حال حاضر از طریق یک شبکه فروش گسترده در سراسر جهان حضور فعال دارد.

شرکتهای فعال در زمینه اتوماسیون نسبت به داشتن فضاهای کاری تحت کنترل از نظر دما و ثبات دمایی بسیا ر حساس بوده و بدان نیاز مبرم دارند. در همین راستا، محصولات شرکت تکسا امروزه توسط شمار زیادی از شرکت های پیشرو جهان که در زمینه اتوماسیون پیشرفته فعالیت می کنند مورد استفاده قرار می گیرند.توسعه فنی و نوآوری به همراه کار گروهی هدفمند و نتیجه بخش، از همان ابتدا سرلوحه کار شرکت تکسا بوده و هست.

محصولات گروه شرکتهای تکسا و پاوارینی سالهای زیادی است که در بازار جهانی به فروش می رسد بطوریکه در آمد کلی این گروه در سال ۲۰۱۵ به ۲۸ میلیون یورو رسید که سهم فروش صادراتی از این مبلغ ۶۰ درصد بوده است و البته سهم شرکت تکسا در این میان ۱۵ میلیون یورو با شاخص رشد مثبت و پیوسته می باشد. گروه شرکتهای تکسا و پاوارینی دارای انباری به وسعت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع واقع در Pegognaga (MN) ایتالیا بوده، و بیش از ۱۲۰ نفر نیروی انسانی در این شرکتها مشغول به کار هستند.