پرسش و پاسخ

نحوه ویرایش مشخصات کاربری

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید ابتدا با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور فعلی، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر نام کاربری با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به  INFO@ELECTROPARTEX.COM   ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متأسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

زمان ثبت سفارشات

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

اطلاع از وضعیت سفارشات

الکترو پارتکس با ارسال ایمیل، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‏‌کند. همچنین برای اطلاع از وضعیت سفارش، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه “سفارشات من” از وضعیت آن مطلع شوید.
توجه داشته باشید که ارسال هرگونه پیامک و ایمیل تحت عنوان الکترو پارتکس، با هر شماره و ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام الکتروپارتکس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  INFO@ELECTROPARTEX.COM  اطلاع دهید.

نحوه نصب و راه اندازی محصولات

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

مشاوره درباره محصولات

کارشناسان بخش تولید محتوای  الکترو پارتکس تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات در الکتروپارتکس دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه محصولات، مطالعه نقد و بررسی و نقاط و قوت و ضعف محصول، ویدئوهای آموزشی، و جدول اطلاعات فنی کالاها استفاده کنید. همچنین الکترو پارتکس نقدها و نظرهای کاربران را با دیدگاه بی‏طرفانه در سایت نمایش می‏‌دهد که مطالعه آنها می‏‌تواند در انتخاب کالا به شما کمک کند.

زمان رسیدن سفارشات

 زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است

حل مشکلات شما

شما میتوانید در این قسمت با توجه به نیاز خود درباره خرید محصولات به پاسخ هایی مشخص دست یابید در صورتی که پاسخ خود را دریافت نکردید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

تماس با کارشناسانتماس با کارشناسان

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان لاله زار جنوبی ، پاساژ ایران ، ضلع شمالی ، طبقه ۲ ، واحد ۱۶

تلفن:۳۳۹۷۵۰۱۵-۳۳۹۹۴۵۰۹

فکس:۳۳۹۹۷۰۳۱

E.mail:info@electropartex.com

ارسال پیام به تلگرام +۵۵۵ ۶۷۸ ۲۳۵ ۹۰